Novinky

31.08.2018 12:10
      Ilustračná snímka V minulých dňoch došlo v Pakistane k ďalšiemu násilnému prejavu náboženskej netolerancie. Vážne zranenia si odniesla mladá kresťanka, pretože sa odmietla vydať za moslima a konvertovať na islam. Osemnásťročná študentka lýcea,...
29.08.2018 18:04
      Pápež František počas stretnutia s írskymi biskupmi (ANSA) Svätý Otec sa na záver dvojdňovej apoštolskej návštevy Írska stretol s tamojším biskupským zborom. Vyzval, aby boli nablízku svojim veriacim, kňazom, ale tiež obetiam sexuálnych...
29.08.2018 18:03
      Dejiskom záverečnej omše Svetového stretnutia rodín bol Phenix Park (AFP) V plnom znení prinášame homíliu Svätého Otca Františka pri záverečnej svätej omši 9. svetového stretnutia rodín v nedeľu 26. augusta 2018, ktorú celebroval na otvorenom...
Záznamy: 1 - 3 zo 29
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

POZVANIE NA ZJAVENIE

20.12.2010 02:05
  „Moje drahé deti! Ďakujem a som spokojná, že ste sem prišli. Dnes by som vám chcela povedať, že by som si priala púť 15. Augusta ku krížu vo vašich Dechticiach a túto púť opakovať každú prvú nedeľu v mesiaci. Želala by som si, aby prišlo viac ľudí. Deti, prosím vás,...